PLÁNUJETE OSLAVU? OBJEDNEJTE U NÁS

Chystáte oslavu, firemní večírek nebo raut a lámete si hlavu s občerstvením? Samozřejmě si přejete, aby byl spokojený každý a ničí chutě nebyly ošizeny. Ať už milovník masa či kvalitních uzenin, zastánce klasiky, věčný dietář nebo vegetarián. Přenechte tuto starost nám – rádi Vám pomůžeme! Dle vašich specifických požadavků sestavíme catering na míru tak, aby si pochutnal opravdu každý. A nezapomeneme ani na sladkou závěrečnou tečku. Nechte se inspirovat naším „Pochoutkovým manuálem“.

smažené

vážené saláty

obložené mísy

briošky

chlebíčky

 PLÁNUJETE OSLAVU, FIREMNÍ AKCI, ČI VEČÍREK A DUMÁTE NAD TÍM, CO OBJEDNAT A V JAKÉM MNOŽSTVÍ, ABY TOHO NEBYLO MÁLO NEBO MOC?

Pro tyto příležitosti jsme sestavili náš POCHOUTKOVÝ MANUÁL! Poradíme vám, co si u nás objednat i jaké množství či gramáž je ideální pro jednoho strávníka.

A JAKÉ MNOŽSTVÍ DOPORUČUJEME OBJEDNAT?

KANAPKY – 3 ks/osoba (minimální počet od jednoho druhu je 10 ks)
CHLEBÍČKY – 1 až 2 ks/osoba
BRIOŠKY, HOUSTIČKY, BULKY – 2 ks/osoba
BANKETNÍ ŘÍZEČKY (5 až 7 dkg) – 3 ks/osoba
OBLOŽENÉ MÍSY 1 kg – 20 až 25 dkg na osobu. V případě, že objednáváte 2 a více kilogramů, doporučujeme Vám nechat si připravit více menších mís po 1 kg. Lépe vypadají a snadněji se s nimi manipuluje.

A NA ZÁVĚR NABÍZÍME VÝBĚR ZE ČTYŘICETI DRUHŮ ZÁKUSKŮ, TŘINÁCTI DRUHŮ MINI DEZERTŮ A VÝROBU DORTU DLE VAŠICH PŘEDSTAV A CHUTÍ.

Zákazníci

CO O NÁS LIDÉ ŘÍKAJÍ ...

“Rádi se vracíme”

Když se potkají 2 lidi, kteří začnou podnikat srdcem a řídí se heslem “Náš zákazník, náš pán” tak to stojí vždycky za to! O tom i svědčí návštěvnost a to je nejlepší odměna pro majitele. I my se rádi vracíme na místo, kde je nám dobře. ❤️ 

Daniela Kaplanová

“Božské dorty

Milujeme to tu, hlavně mají parkování zdarma, dětské hřiště, posezení venku, vynikající jídlo božské dorty mňam, příjemný personál přijatelné ceny. Hele lidičky neváhejte a jeďte. Doporučujeme všem. A navíc krásné romantické místo na svatby.

Stanislav Holan

“Chuťově nepřekonatelné

Krásné, příjemné, klidné a útulné místo. Vhodné na pořádání oslav, hostin atd. Ideální pro rodiny s dětmi. A jejich cukrářská výroba domácích zákusků a dortů z pravé šlehačky je chuťově nepřekonatelná.

Kristyna Waniekova

“Vstřícná obsluha

Příjemná a vstřícná obsluha, příjemné a čisté prostředí,, velmi chutné jídlo, hřiště pro děti, doporučuji. Cesta od Koněpruských jeskyní je sice větší, ale určitě se vyplatí.

Tom K

OTEVÍRACÍ DOBA

 

SOMNIUM

 

pondělí - sobota  11:00 - 18:00
neděle 11 - 17

 

 

KDE NÁS NAJDETE

SOMNIUM

Všeradice 164
267 26
Středočeský kraj
okres Beroun

GPS: 49°52’2″N, 14°6’26“E