CUKRÁŘSKÁ VÝROBNA

Podstatou je kvalita.
Nabízíme našim zákazníkům zákusky, dorty a minidezerty té nejvyšší kvality, dle původních receptur. Vyrábíme pouze z prvotních surovin, bez použití instantních směsí, polotovarů a chemických přísad. Pracujeme výhradně s pravou živočišnou 33% šlehačkou a 82% máslem.
Dorty a zákusky nabízíme přímo ke konzumaci v kavárně a zároveň máte možnost si je nechat zabalit s sebou.

Pokud potřebujete speciálně připravený dort či zákusky domů, můžete si je u nás objednat. Rádi vyhovíme Vašim specifickým požadavkům.

CELÉ, SPECIÁLNÍ DORTY A MINIDEZERTY JE NUTNÉ, VZHLEDEM K TECHNOLOGII VÝROBY, OBJEDNAT MINIMÁLNĚ 5 PRACOVNÍCH DNÍ PŘEDEM.

 

Zákusky

BEZ PŘIDANÉ CHEMIE, LEPŠÍ CHUŤ

Naše zákusky máme vždy čerstvě vyrobené, z kvalitních surovin, dle tradičních receptur. Zásadně nepoužíváme jakékoliv zlepšující prostředky, instantní směsi a polotovary.

zákusky

cake pops

DORTY

PRO VAŠE OSLAVY, SVATBY ČI JINÉ PŘÍLEŽITOSTI

Vyrobíme dort dle Vašich představ, s použitím těch nejkvalitnějších surovin.  Klasické dorty, narozeninové dorty, tématické dorty i svatební vícepatrové dorty.

ceník celých dortů

ceník speciálních dortů

ceník minidezertů

Zákazníci

CO O NÁS LIDÉ ŘÍKAJÍ ...

“Rádi se vracíme”

Když se potkají 2 lidi, kteří začnou podnikat srdcem a řídí se heslem “Náš zákazník, náš pán” tak to stojí vždycky za to! O tom i svědčí návštěvnost a to je nejlepší odměna pro majitele. I my se rádi vracíme na místo, kde je nám dobře. ❤️ 

Daniela Kaplanová

“Božské dorty

Milujeme to tu, hlavně mají parkování zdarma, dětské hřiště, posezení venku, vynikající jídlo božské dorty mňam, příjemný personál přijatelné ceny. Hele lidičky neváhejte a jeďte. Doporučujeme všem. A navíc krásné romantické místo na svatby.

Stanislav Holan

“Chuťově nepřekonatelné

Krásné, příjemné, klidné a útulné místo. Vhodné na pořádání oslav, hostin atd. Ideální pro rodiny s dětmi. A jejich cukrářská výroba domácích zákusků a dortů z pravé šlehačky je chuťově nepřekonatelná.

Kristyna Waniekova

“Vstřícná obsluha

Příjemná a vstřícná obsluha, příjemné a čisté prostředí,, velmi chutné jídlo, hřiště pro děti, doporučuji. Cesta od Koněpruských jeskyní je sice větší, ale určitě se vyplatí.

Tom K

OTEVÍRACÍ DOBA

 

SOMNIUM

 

pondělí - sobota  11:00 - 18:00
neděle 11 - 17

 

 

KDE NÁS NAJDETE

SOMNIUM

Všeradice 164
267 26
Středočeský kraj
okres Beroun

GPS: 49°52’2″N, 14°6’26“E